0212 635 3637

TEMEL YÜZ BAKIMI

1-CANLANDIRICI DENİZ BAKIMI
Mineral takviye tedavisi, Parlaklık sağlayıcı bakımdır .Her cilt tipine uygundur.  

 

Minerallerin kaynağı ve oksijenlenme, Canlandırıcı Deniz tedavisi, sağlıklı bir cilt için ilk basamaktır. Okyanusta yüzmek gibi, cilde uygun bir şekilde fonksiyon gösterebilmesi için gerekli olan vitaminlerle, minerallerle ve eser elementlerle yeniden doldurur. Cildi yeniden canlandır ve parlaklık verir. İlk tedavi olarak ve aynı zamanda da her mevsim değişikliğinde ve stres, yorgunluk ve bitkinlik zamanlarında önerilmektedir, çünkü, kabindeki diğer tedavilerin ve evde kullanılan cilt bakımı ürünlerin etkinliğini arttırır.
           Etkileri :
Mineral takviyesi; nem, parlaklık ve cilt tonu için Deniz Çökeltileri, D.N.A./ deniz suyu flakonları 
Detoks yapar: Ciltteki tıkanıklıkları açmak ve hızlı bir parlaklık vermek için Deniz Çökeltileri, Deniz Bitkileri Maskesi Oksijenlendirir: Deniz Bitkileri Maskesi 
Korur ve nemlendirir: Her cilt tipine ya da ihtiyaca uygun nemlendirici krem. Cilt nefes alır ve yumuşak ve parlatır, ışıldar. 

2-NEMLENDİRİCİ DENİZ BAKIMI
Yoğun nemlendirme ve ferahlatma bakımıdır. Tüm nem ihtiyacı olan ciltler için uygundur.

Kuru ciltler için susuzluk giderici tedavidir. Nemlendirici deniz yüz tedavisi gerçek bir nemlendirici banyodur : cildi yeniden dolgunlaştırır, hücreleri su ile « doldurur » ve rahatsızlık ve dehidrasyon, yani nem kaybı çizgilerini ortadan kaldırır. Yararları tedaviden hemen sonra fark edilir ve tedaviden sonra da kalıcıdır. Cilt tazelenir ve parlak hale gelir.
        Etkileri :
Nemlendirir:
Moisture Replenish (Yeniden Nem Kazandırma) Maskesi, Nemlendirici Kauçuk Maskesi, Yoğun Nemlendirici Serum
Detoks Yapar: Granül Peeling , Algae (Deniz Yosunu) Bouillie
Korur ve Nemlendirir: Her cilt tipine ya da ihtiyaca uygun nemlendirici kremdir. Taze ve yeniden dolgunlaşmış cilt. Cilt yumuşak, pürüzsüz ve mükemmel bir şekilde nemlendirilmi   

HASSAS CİLTLER İÇİN BAKIM

HASSAS CİLTLER İÇİN OKYANUS BAKIMI
Yatıştırıcı ve kızarıklık karşıtı bakımdır. Hassas ve reaksiyon gösteren ciltler için uygundur.Stres, soğuk, ısı… Hassas ciltler sürekli rahatsızlık hissederler. Bu tedavi bu hassas cilt tipleri için yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir mola verir. Altın deniz yosunların (Golden Seaweed) hassaslık giderici etkisi sayesinde cilt daha az reaksiyon gösterir. Aynı zamanda nemlenir, yumuşar ve rahatlar.
Etkileri:
Yatıştırır ve rahatlatır : Comfort Mask (Rahatlatıcı Konfor Maskesi), Soft Caress Peel (Yumuşak Dokunuşlu Peeling)
Nemlendirir ve korur : Caress Gündüz kremi 
Kızarıklık karşıtı : Aktif Gece Serumu, Comfort Mask
Dinlenmiş ve yatışmış bir cilt için.Cilt esnekliğini, yumuşaklığını ve rahatlığını yeniden kazanır. Kızarıklık kaybolur: Cilt rahatlar ve normalize olur.     

YAĞLI CİLTLER İÇİN BAKIM

DENİZ KİLİ İLE MATLAŞTIRMA BAKIMI 
Deniz Killi arındırıcı, vitamin bakımıdır. Karma ciltlerden yağlı ciltler’e kadar olan cilt tiplerine uygundur. Bu bakım Papain özleri bulunan Arıtıcı Enzim Peeling maskesinin hemen etki eden gücü ve Royal Akne Maskesinin emici güçleri sayesinde cildi derinlemesine temizler, oksijenlendirir ve matlaştırır. Bu agresif olmayan tedavi, karma ciltlerden yağlı ciltlere sağlık ve parlaklık kazandırmak içindir. Kusurları azaltır ve T bölgesini matlaştırır. Yağlı ciltler için uygun olan bütün ürünler, sebum salgısını ve siyah noktalarla lekelerin gelişimini azaltan Algopure Complex (Laminaria yosunları, arındırıcı bitkiler, su yosunları ) bakımından zengindir. 
Etkileri : Oksijenlendirir, düzene sokar : Algae Bouillie, Arındırıcı Enzim peeling maskesi 
Arındırır ve absorbe eder : Arındırıcı Enzim Peeling Maskesi, Royal Akne Maskesi, Parlama Karşıtı Nemlendirici 
İyileştirme : Arındırıcı Gece Serumu Cilt arındırılır ve sağlıkla parlaklıkla nefes alır! 

ANTI-AGING, YAŞLANMA KARŞITI

HEYACAN UYANDIRICI YOSUNLARLA ANTI-AGEING BAKIM 
Denizin Güçleri ile Global anti-aging,harekete geçirici ve yeniden oluşturucu özelliğe sahiptir. Olgun ciltler için uygundur. Duyusal yosunların eşlik ettiği Yaşlanma Karşıtı (Anti-Aging) Tedavi, mineral takviyesi yapar ve cilt tonunu güçlendirir. Taze yosunlar mineral bakımından bütün zenginlik ve güçlerini cilde verirler. Cilt enerjisini yeniden kazanır, daha sıkı ve parlaktır.Bu yeniden yapılandırma tedavisi ayrıca koruyucu ve besleyici etki sağlar. En yorgun hücreleri bile canlandırır.
Etkileri :
Sıkılaştırır :
 Algae Bouillie, Algae Yosun Jel Maskesi, mükemmelleştirici maske 
Yeniden yapılandırır: Ekinoks Flakonları 
Korur ve besler : Hücre Yeniden Yoğunlaştırıcı Krem, Rejeneratif krem Gerginleştirme etkisi. Cilt yeniden yapılanır, daha pürüzsüz ve daha sıkı hale gelir. 

ARINDIRMA-AYDINLATMA

ARINDIRICI VE AYDINLATICI YÜZ BAKIMI
 Leke karşıtı, deniz bitkileri ile arındırma ve parlaklık. Pürüzsüz bir ten rengi için! 

Bu tedavi pigmentasyon lekelerini gözle görülebilir şekilde azaltır, ten rengini arındırır ve parlatır. Bu kapsamın tüm ürünlerine dâhil olan pigmentleşme karşıtı karışım, epidermisin üst katmanlarındaki melanin kalınıtısının atılmasını teşvik eder ve melaninin aşırı üretimini azaltır. Bu tedavi daha düzgün bir ten rengi için.daha eski yara izlerinin tedavisinde de kullanılabilir . 
Etkileri : 
Oksijenlendirir, düzenler : Arındırıcı Maske , Algae Bouillie 
Matlaştırır : Arındırıcı gündüz kremi 
Beyazlatıcı : Arındırıcı Serum, Algae Bouillie 

En uygun hale gelmiş ve uzun süreli , kalıcı bir sonuç için, bu tedavi, güzellik merkezlerindeki tedavi kürlerinin bir parçası olabilir. ( bir ay boyunca haftada bir kez) ya da evde ( 3 aylık bir süre boyunca kışın sabah ve akşamları Aydınlatıcı Serum) Daha az görünebilir pigmentleşme, pürüzsüz ve lekesiz cilt tonu, parlaklık. 

Eye Contour Relaxing, moisturising and lifting treatment

Göz çevresi için rahatlatma, nemlendirme, kaldırma (lifting) tbakımıdır. Şişlik karşıtı, koyu halka karşıtı ve kırışık karşıtı Göz Çevresi Bakımı, 30 dakika Göz çevresi için rahatlatma, nemlendirme, kaldırma (lifting) tedavisidir. Şişlik karşıtı, koyu halka karşıtı ve kırışık karşıtıdır. Göz çevresi, yüzün en narin noktalarından biridir. Cilt burada çok ince ve hareketlidir (göz kırpma, yüz ifadeleri, mimikler). Bu yüzden göz hızlı şekilde zayıflar. Göz Çevresi tedavisi göz çevresini güçlendirir, destekler, nemlendirir, tıkanıklıkları açar ve sıkılaştırır. Bu tedavi yumuşak bir şekilde ve özenle yürütülür.Kendi başına ya da tedavinin parçası olarak uygulanabilir. Ayrıca vücudu sarma tedavisi sırasında da uygulanabilir.Her zaman için 80 dakikalık yüz tedavisine dâhil edilir. 
 Etkileri: 
• Tıkanıklıkları açar, Siyah halka ve şişlik karşıtıdır : Soft caress Peeling, Göz Çevresi Jeli, Göz Maskesi 
• Kırışıklık önleyiciler : Göz Çevresi Kremi ve --Göz Maskesi
• Oksijenlendirir : Deniz Losyonu, Yosun Makerasyonu (Islatarak Yumuşatma) 
Taze ve dinamik bir bakış için göz çevresini yeniler ve ferahlatır.