Dr. Med. SCHRAMMEK

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik,

Yüksek kalitede cilt bakım ürünleri ve Dr. med’in dermatolojik bilgi birikimine dayanan iki ürün dünyasıdır. Christine Schrammek-Drusio, dermatolog ve alergolog. Şirket, 60 yılı aşkın bir süredir sahip olduğu bir know-how’a sahiptir ve Almanya’da yerleşik tüm aile şirketidir.

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik, yüksek kalitede cilt bakım ürünleri ve Dr. med’in dermatolojik bilgi birikimine dayanan iki ürün dünyasıdır. Christine Schrammek-Drusio, dermatolog ve alergolog. Şirket, 60 yılı aşkın bir süredir sahip olduğu bir know-how’a sahiptir ve Almanya’da yerleşik tüm aile şirketidir.

Eğitimli dermatolog Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, kompakt, profesyonel bir kozmetik ürün yelpazesi, cildin sağlıklı ve güzel bir şekilde cildini yenilemesine yardımcı olmak amacıyla deklare edilen hedefi ile geliştirilmiştir. Normal cilt bakımıyla etkili nemlendirmeye ve özel cilt problemlerine çözüm önerileriyle başlayan bu cilt bakım serisi, çok etkili kozmetik formüller sunar.

Özel odaklanma, her zaman anti-aging ürünlerinin geliştirilmesi üzerinde olmuştur. Bu bölüm, büyük bir zorluktur çünkü burada önemli olan, cildin korunması ve ciltte yaşlanmanın ilk görünür belirtilerinin düzeltilmesidir. Aynı zamanda, hassas cildin yanı sıra problemlere karşı bir eğilim ile cildin ya da cildin bakımını yapmak Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. Sağlıklı cilt, bir kişinin refahını yansıtır ve bu nedenle Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, çok çeşitli cilt problemleri için özel çözümler buluyor. Sorunlu ciltler için bir dermatolog tarafından geliştirildi.

Tanınmış iki marka Dr. med’ın çatısı altında bulunmaktadır. Christine Schrammek Kosmetik:

Derma.cosmetics – tıbbi güzellik gücü

Schrammek derma.cosmetics cilt bakım serisi, dermatolojik olarak geliştirilmiş ve çok etkili olan tüm ürünlerle birlikte çeşitli cilt sorunları ve problemleri için eksiksiz bir dizi yüksek teknoloji ürünü sunmaktadır. Derma.cosmetics ürünlerinin birçoğu, gerçekte inovasyoncuları ve hatta Blemish Balm gibi şimdi de BB kremleri olarak popüler olan kategori şampiyonlarıdır.

Yenilikçi ve bireysel olarak uyarlanmış cilt bakım serisinin kendinden bildirilen amacı, sağlıklı bir cildin ve güzel bir cildin korunmasına yardımcı olmaktır. Cilt rahatsızlıklarının ve cildin korunmasının önlenmesi Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics cilt bakım ürünleri, geniş bir cilt problemi çözümü için çözümler buluyor. “Dermatoloji Kozmetik ile buluşur” bu ürün yelpazesinin temel felsefesidir. İlaç alanındaki en son bulgular ürünlerimizde özellikle yüksek kaliteli etken maddelerle birleştirilmiştir.

Sonuç: derma.cosmetics, benzersiz problem çözme yetkinliğine (derma.cosmetics) sahip dermatolojik olarak test edilmiş bir cilt bakım serisi. Kompakt, açıkça yapılandırılmış yüz cilt bakım ürünleri yelpazesi, geniş bir tedavi gereksinimi yelpazesini kapsayacak şekilde kavramsallaştırılmıştır.

Derma.cosmetics cilt bakım serisini şimdi keşfedin