Rejuvi Cilt Bakımı

REJUVİ CİLT BAKIMI

Modern kadın, cildinin ömür boyu kendisiyle olacağının bilincinde sadece makyaj yapmanın bakımlılık sayıldığı günler geride kaldı. Günümüzün kadını cilt sağlığı için okuyor, araştırıyor ve inceliyor. Cildi için gerekenlerin ve ürünlerde ne arayacağının farkında. Biliyor ki makyaj yapılsın veya yapılmasın, cilt mutlaka temizlenmeli. Biz de sizlere Rejuvi laboratuarlarında üretilen, doğal ve sonuçları ile kendisini ispatlamış(öncesi-sonrası resimlerimizi iş yerimizde görebilirsiniz), sizlere güzellikler sunan,içeriğindeki etken maddeleri ile antiaging etki yaratan muhteşem ürünleri sunuyoruz.

Rejuvi,1988 yılından itibaren modern cilt bakımları ve ekstra bakım teknolojilerini birleştiren son derece profesyonel bir üründür. Sadece uzman personel tarafından kullanılır ve tavsiye edilir. USA’da yaratılan İsveç’te geliştirilen ve Türkiye’de profesyonel salonlarla çalışan Rejuvi başarılarıyla adını duyurmaktadır

Rejuvi laboratuvarı, cildin çeşitli problemleri ve lezyonları için son derece kapsamlı profesyonel cilt bakım uygulamaları geliştirmiştir. Dolayısıyla Rejuvi profesyonel uygulamaları dermatologlar ve diğer cilt bakım profesyonelleri için son derece güçlü silahlardır.

REJUVİ KLASİK BAKIMLARI

Rejuvi, klasik cilt temizliği ve cilt bakımları için her türlü temizleyici, her cilt tipine uygun tonik, maske, onarıcılar, güçlendirici, serumlar ve özel bakım ürünleri içerir. Burada esas olan  cildin değişen ihtiyaçlarına göre profesyonel bakışla günlük yorumları yapabilmektir.

Rejuvi Ürünleri